Zpracování účetnictví, daňové evidence a mezd

Proč mzdy zpracovávat přes EASY MZDY?

Ať už v podnikání začínáte, nebo již nějakou dobu podnikáte, jsme pro vás krokem tím správným směrem. Dokážeme za vás aktivně řešit mzdovou agendu vaší firmy, se vším vám poradit a v případě potřeby vás i zastupovat. Jsme ideálním řešením pro každou firmu, která nemá vlastní kapacitu pro řešení mzdové agendy, nebo i navzdory internímu účetnímu oddělení hledá zastoupení.

ZDARMA přebereme zpracování mezd i po předchozích zpracovatelích, kteří vám nemuseli vyhovovat cenově či přístupem k práci.

Výhody spolupráce s EASY MZDY

Naše filozofie je dělat věci jednoduše, rychle a levně. Díky tomu si můžeme dovolit velmi výhodné ceny a eliminujeme možnost lidské chyby. Ulehčíme vám práci a přebereme kompletní agendu tak, abyste se mohli naplno věnovat vašemu podnikání a nemuseli se zatěžovat administrativou související s účetnictvím/daňovou evidencí, daněmi, personalistikou a mzdami.

Pakliže jste na trhu noví a teprve začínáte, nemusíte se bát, dokážeme vám poradit, jak vše správné vést – a přidáme i praktický pohled.

Domluvené termíny jsou pro nás svaté. Vaše spokojenost je pro nás tím hlavním, a proto vždy dodržíme to, co slíbíme. S námi budete pracovat efektivně a legálně.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat a připravíme pro Vás nabídku na míru.

Naše další služby

Nezpracováváme pouze mzdy

Personální audit

V rámci naší spolupráce je i péče o naše klienty pomocí personálního auditu. Záležím nám na tom, abyste byli silná společnost na pevných základech.

Více informací

Zastupování na úřadech

V případě potřeby vás zastoupíme v úředních jednáních a dáme vám tak prostor se naplno věnovat podnikání.

Více informací